КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (КНП «КОРОСТЕНСЬКА ЦРЛ») має намір отримати Дозвіл на викиди за­бруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

Ідентифікаційний код суб'єкта господарювання з ЄДРПОУ - 40475812.

Основна діяльність підприємства - забезпечення медичного обслу­говування та надання населенню медичних послуг. До складу лікарні входять: консультативна поліклініка, стаціонар, діагностичні та допо­міжні служби.

В структуру консультативної поліклініки КНП Коростенська ЦРЛ вхо­дять ряд кабінетів спеціалістів вузького профілю, яка забезпечує на­дання кваліфікованої спеціалізованої різнопрофільної допомоги дорос­лому населенню території обслуговування закладу, а саме: терапевт, офтальмолог, фтизіатр, травматолог, уролог, інфекціоніст, ендокрино­лог, психіатр, стоматолог та інші.

Стаціонарна допомога населенню розрахована на 190 ліжок та 9 лі­жок відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Метою отримання дозволу на викиди є провадження діяльності, під час якої здійснюються викиди ЗР в атмосферне повітря. Діяльність передба­чає роботу котельні для теплозабезпечення приміщень лікарні, поліклі­ніки, адміністративного корпусу, тощо; роботу дизельних та бензинових генераторів для забезпечення безперебійного електропостачання.

Діяльність, що розглядається, не підлягає оцінці впливу на довкіл­ля згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Викиди забруднюючих речовин здійснюються при роботі котлоагре­гатів, пересилці золи, роботі дизельних та бензинових генераторів.

Якісний та кількісний склад ЗР, що викидаються в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (т/рік): тверді суспендовані частинки - 5,399, вуглецю оксид - 4,83, азоту оксиди - 2,121, сірки діоксид - 0,119, вуг­леводні граничні - 0,062, метан - 0,004, азоту (І) оксид - 0,004, діоксид вуглецю - 1967,593, бензин - 0,213.

Об'єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря від­носиться до другої групи об'єктів, згідно Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 09.03.2006 р. № 108. Відповідно заходи щодо впровадження найкращих існуючих техно­логій виробництва не розроблялись.

Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмос­феру речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всім ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не пере­вищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Відповідно, заходи щодо скорочення викидів та досягнення встановлених нормативів гранично­допустимих викидів ЗР не розроблялись.

Розроблено пропозиції щодо дозволених обсягів викидів ЗР в атмос­ферне повітря відповідно до законодавства. Для ЗР, на які не встанов­лені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодав­ства (норматив ГДВ не був досягнутий за величинами масового потоку і масової концентрації), встановлені величини масової витрати (г/с). Для ЗР, за якими здійснюється державний облік, але на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлено величини масової витрати (г/с). Для ЗР, викиди яких не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, і для неорганізованих джерел викидів регулювання здійснюється шля­хом встановлення вимог.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих грома­дян щодо видачі дозволу на викиди суб'єктом господарювання просимо надсилати до Житомирської обласної військової адміністрації за адре­сою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 47-11-09, е-таіі: 2Іас1т@арос1а.2ЬІ.доу.иа.

Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 ка­лендарних днів з дати опублікування інформації в газеті.