КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (КНП «КОРОСТЕНСЬКА ЦРЛ») має намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
Ідентифікаційний код суб'єкта господарювання з ЄДРПОУ - 40475812.
Основна діяльність підприємства - забезпечення медичного обслуговування та надання населенню медичних послуг. До складу лікарні входять: консультативна поліклініка, стаціонар, діагностичні та допоміжні служби.
В структуру консультативної поліклініки КНП Коростенська ЦРЛ входять ряд кабінетів спеціалістів вузького профілю, яка забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої різнопрофільної допомоги дорослому населенню території обслуговування закладу, а саме: терапевт, офтальмолог, фтизіатр, травматолог, уролог, інфекціоніст, ендокринолог, психіатр, стоматолог та інші.
Стаціонарна допомога населенню розрахована на 190 ліжок та 9 ліжок відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Метою отримання дозволу на викиди є провадження діяльності, під час якої здійснюються викиди ЗР в атмосферне повітря. Діяльність передбачає роботу котельні для теплозабезпечення приміщень лікарні, поліклініки, адміністративного корпусу, тощо; роботу дизельних та бензинових генераторів для забезпечення безперебійного електропостачання.
Діяльність, що розглядається, не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
Викиди забруднюючих речовин здійснюються при роботі котлоагрегатів, пересилці золи, роботі дизельних та бензинових генераторів.
Якісний та кількісний склад ЗР, що викидаються в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (т/рік): тверді суспендовані частинки - 5,399, вуглецю оксид - 4,83, азоту оксиди - 2,121, сірки діоксид - 0,119, вуглеводні граничні - 0,062, метан - 0,004, азоту (І) оксид - 0,004, діоксид вуглецю - 1967,593, бензин - 0,213.
Об'єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до другої групи об'єктів, згідно Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 09.03.2006 р. № 108. Відповідно заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.
Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмосферу речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всім ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Відповідно, заходи щодо скорочення викидів та досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів ЗР не розроблялись.
Розроблено пропозиції щодо дозволених обсягів викидів ЗР в атмосферне повітря відповідно до законодавства. Для ЗР, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства (норматив ГДВ не був досягнутий за величинами масового потоку і масової концентрації), встановлені величини масової витрати (г/с). Для ЗР, за якими здійснюється державний облік, але на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлено величини масової витрати (г/с). Для ЗР, викиди яких не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, і для неорганізованих джерел викидів регулювання здійснюється шляхом встановлення вимог.
Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди суб'єктом господарювання просимо надсилати до Житомирської обласної військової адміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 47-11-09, е-таіі: 2Іас1т@арос1а.2ЬІ.доу.иа.
Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.